“Crissis Intervention Team Officer Of The Year 2022” University of Central Florida dekoron shqiptaren nga Kosova Arjeta Kavaja, për nder të performancës dhe shërbimit të jashtëzakonshëm ndaj komunitetit universitar në Florida!

“Diplomacia qytetare”, domëthënë bashkatdhetari ynë është diplomati më i madh i vendit, çdo shqiptar që është në diasporë është ambasador i Kosovës dhe Shqipërisë!

Ju lumtë! S’ka me rininë tonë, shkruan moderatorja dhe kritikja e njohur e artit, Nexha Xhema🤍

Lexo po ashtu:  Stimuloni rritjen e flokëve me këta përbërës natyral
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!