Ti meriton dikë që të do në çdo rrahje të zemrës, dikë që mendon se çfarë po bën, se ku je, me kë je dhe nëse je mirë.

Ty të duhet dikush që të mund të ndihmojë të realizosh ëndrrat dhe të të mbrojë nga frikërat e tua.

Ty të duhet dikush që të trajton me respekt, do çdo pjesë tënden, veçanërisht të metat. Ti duhet të jesh me dikë që të bën të lumtur, shumë të lumtur.
Cecelia Ahern

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!