Në fillim të majit, kompania njoftoi se do të niste një opsion të ri, sipas të cilit përdoruesit e rrjetit social do të paguajnë një pajtim mujor dhe do të kenë përfitime të ndryshme.

Tani është konfirmuar se “Twitter Blue” do të dalë dhe do të kushtojë 2.99 dollarë në muaj.

Gjëja e parë është “koleksioni” – ju mund të ruani cicërimat tuaja të preferuara në një seksion të veçantë.

Ju pëlqen!

Tjetra është shfletimi pa reklama, dhe ekziston opsioni më i rëndësishëm për “cicërimat” – redaktimi i cicërimave.

Do të ketë gjithashtu “super-gjurmim”, ku do të duhet ende të shtoni para në pajtimin tuaj për të gjurmuar njerëz të caktuar.

Lexo po ashtu:  Djali i Ukshin Hotit ka disa fjalë për Shkelzen Gashin, këshilltarin e Kurtit: "Shkrakoje këtë zagar"
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!