Mërgata kundër #PANhajnisë!
Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! në Zvicër organizon tubim me bashkatdhetarë në Bulle të kantonit të Friburgut.
Kundër hajnisë, korrupcionit e keq qeverisjes, bashkë është e mundshme.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!