Faleminderit për vizitën krenaria e Kosovës!

Sot, si ç’do ditë tjetër, në shtëpinë e të moshuarve patëm vizitë speciale.

Ushtaraket e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK),na vizituan e na shtuan krenarinë, ato qëndruan për rreth katër orë me banorët e shtëpisë.

Ju pëlqen!

U emocionuan nga rrëfimet e tyre, kënduan për ti disponuar, biseduan për të ju larguar mërzinë e madje edhe ushqimin e drekës së bashku e shijuan.

Shumë faleminderit për vizitën e Zoti ju dhashtë forcë e shëndet në këtë detyrë të lavdishme!

Është shprehur Halil Kastrati.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.