Presidenti Donald Trump ka paralajmëruar se pas pak do të del edhe ai para votuesve të tij.

Në një cicerimë ai tha se po ndodh “Një FITORE e madhe”.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!