Trump ka befasuar në Pensilvania dhe Michigan, shkruan MekuliPress.

Luftë mes Trump dhe Biden për Michigan.

Lexo po ashtu:  TURP! Ofendon Kryeministri, Vjosa Osmani i thotë Hotit: “Zotëri kryeministër, mos më quaj mua e shkreta”, nuk është e dinjitetshme
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!