Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci ka publikuar një video në rrjetin social Facebook, të Jakup Krasniqit.

Në këtë video-arkivë, Jakup Krasniqi gjatë një interviste të tij, kishte folur edhe për raportet ndërmjet vete të Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit.

Gjithashtu Jakup Krasniqi shprehet se Thaçi e Veseli kanë qenë në armiqësi me Adem Jasharin.

Ju pëlqen!

“…po këta kanë qenë në armiqësi me Adem Jasharin. Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli. Raportet e Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit pas luftës dhe gjatë luftës unë i kam balancuar. Përndryshe ata as atëherë nuk do t’i kishin pranuar në familje dhe me të drejtë. Ata sot nuk munden me shku”, shprehet Jakup Kransiqi, përcjell e pavarura MekuliPress.com

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!