Ylli botëror nga Kosova, Dua Lipa, e cila jeton dhe vepron në Mbretërinë e Bashkuar, me tri këngët e saj tashmë është pjesë e top 10-shes në Britani.

“Don’t start now”, “Physical” dhe “Break my heart”, janë tri këngët e saj që janë pjesë e top 10-shes më të dëgjuar në Londër.

“Tri këngët në top 10-she, faleminderit”, ka shkruar Lipa në Facebook.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!