TRËNDAFILI I ÇAMËRISË- Dëgjoje, shiqoje, përjetoje… Po munde, përmbahu, duro, lot mos derdh e mos qajë, por ama, lexo, puno e amanetin e të parëve mbaj, shkruan MekuliPress.com /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!