Kuvendi i Rithemelimit të Partisë Demokratike ka vendosur të anulojë edhe Kuvendin e thirrur më 18 dhjetor.

Po ashtu, përveç Lulzim Bashës, shkarkohen edhe nënkryetarët dhe sekretarët e zgjedhur nga ana e Bashës.

Lexo po ashtu:  Izraelitët po trajnojnë pilotët grekë për 1.7 miliardë dollarë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!