Harry Kane është i pashitëshëm për Tottenham që ka refuzuar të gjitha ofertat në drejtim të tij. Sulmuesi është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës angleze si dhe kapiteni I saj.

Man United e kërkon me ngulm në skuadër për sezonin e ri, por Tottenham I ka bërë të ditur se nk bëhet fjalë për asnjë marrëveshje.

Lojtari ka një kontratë deri në 2024 dhe nuk do të largohet nga skuadra para përfundimit të kontratës. Në këtë mënyrë Man United duhet të ndryshojë objektiv për fazën e sulmit pasi firma me Kane është e pamundur.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.