Analisti Shkodran Ramadani ka reaguar në facebook pas publikimit të dorëshkrimit të Astrit Deharit nga avokati Tomë Gashi. Ramadani i cili njihet për afërsinë me Pdk-në ka përdorur gjuhë krejtësisht ordinere duke e quajtur avokatin si klloshar dhe njeri shumë të ligë. Nuk kuptohen arsyet e eskalimit të analistit Ramadani

Ja postimi i tij

Lexo po ashtu:  LUFTA PËR KONTROLLIN E IDEVE/ Pas kontrollit të internetit, Putin dëshiron krijimin e një “enciklopedie ruse” për të zëvendësuar Wikipedia-n.
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!