Zhvillimet rreth dosjeve të Speciales, Tomë Gashi angazhohet si avokat i OVL UÇK-së

Pas zhvillimeve të fundit me Specialen dhe dosjet që arritën në selinë e tyre, OVL e UÇK-së kanë angazhuar avokat që do t’i përfaqësojë dhe mbrojë ata.

Për mbrojtje juridike, OVL e UÇK-së ka angazhuar avokatin Tomë Gashi

Ju pëlqen!

Se është angazhuar për mbrojtjen e OVL-UÇK-së e ka konfirmuar vet Gashi me anë të një postimi në Facebook.

Ndryshe, për herë të dytë, një person ka lënë në selinë e OVL-së dosje të dyshimta, të cilat pretendohet se janë të Speciales.

Të njëjtat, sot për t’i marrë kanë shkuar zyrtarë të Dhomave të Specializuara të Prokurorisë

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.