Dje në Astir. Videoja e plotë e regjistruar dhe komentuar live nga regjisori Robert Budina.

Ju lutemi ta shpërndani këtë video më tej. Për ju që jetoni jashtë Shqipërisë, teksa e ndani lutemi t’i jepni një koment të shkurtër shoqërues në gjuhën e vendit ku jetoni.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!