Dje në Astir. Videoja e plotë e regjistruar dhe komentuar live nga regjisori Robert Budina.

Ju lutemi ta shpërndani këtë video më tej. Për ju që jetoni jashtë Shqipërisë, teksa e ndani lutemi t’i jepni një koment të shkurtër shoqërues në gjuhën e vendit ku jetoni.

Lexo po ashtu:  Jeronim De Rada: Gjuha shqipe është superiore ndaj çdo gjuhe klasike
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!