Tifozët Kuq e Zi kanë reaguar me një mesazh pasi gazi lotsjellës është lëshuar në koncertin e serbit Goran Bregoviq.

Në koncertin e këngëtarit serb, Goran Bregoviq, e cila po mbahet në Festën e Birrës në Korçë, është lëshuar gaz lotsjellës.

TKZ kanë lëshuar një mesazh nëpër rrjete sociale.

Lexo po ashtu:  Hiletë e bukës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!