Ti më pyet: Ç’do të ndodhë pas nesh?
Unë të përgjigjem: Do të ketë jetë.
Po dashuri? – më pyet ti.
Njerëzit do të duhen, por jo sa ne të dy.
– V.Hygo /MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.