I can’t see this fight again
It’s too much for my brain
This has got out of hand
It is time for the end

I can’t sleep without thinking of it
We need to talk about it

REF.:
Ti ma morri babin ne k’të mjegull
Babi jem, babi tim
Ti ma more babin ne k’të mjegull
Babi jem, babin tim

Ju pëlqen!


After leaving me a scar
And after all those issues
Our love would be abused
I can’t sleep without thinking of it
We need to talk about it

REF.:
Ti ma more babin ne k’të mjegull
Babi jem, Babin tim
Ti ma morri babin ne k’të mjegull
Babi jem, babi tim

What else can I say to see you coming back
What else can I do to stop this attack
All I can do is say I love you dad

Ti ma more
Babin
Në ktë mjegull

REF.:
Ti ma more babin ne k’të mjegull
Babi jem, babin tim
Ti ma morri babin ne k’të mjegull
Babi jem, babi jem

Lexo po ashtu:  Forbes: Kanye West, reperi i dytë që bëhet miliarder

I can’t see this fight again

MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!