Janë përcjellë për në banesën e fundit 6 anëtarët e familjes Cara. Ata gjetën vdekjen si pasojë e tërmetit të fuqishëm që goditi vendin orët e para  të 26 nëntorit.

Janë 6 anëtarë të familjes Cara, 3 nga familja Greku si dhe dy nga familja Vata që do përcillen sot në banesën e fundit.

Nga familja Cara: Anthi Cara 72 vjeçe, Fatmira Cara 53-vjeç, Almir Cara 29 vjeç, Erisa Cara 25 vjeç, Sadajana Cara 21 vjeç, Hasan Cara 18 vjeç dhe
Diastela Steneci nga Korça e fejuara Almirit.

Ju pëlqen!

Nga familja Greku: Saimir Greku 30 vjeç, Pëllumb Greku 57 vjeç dhe Çelike Greku 57 vjeç.

Nga familja Vata: Hajrie Vata 62 vjeç dhe Rolejd Vata 7 vjeç./tch

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!