“Thuhet që e vërteta triumfon gjithnjë.

Por kjo nuk është një e vërtetë.”

Anton Çehov

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!