“Thuhet që e vërteta triumfon gjithnjë.

Por kjo nuk është një e vërtetë.”

Anton Çehov

Lexo po ashtu:  Sikur s’jetoj në vendin tim
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!