Dr. Alexandra Channer, ekspertja angleze e të drejtave të njeriut, fton popullin në Kosovë të votoj Albin Kurtin për Kryeministër dhe të votoj për Lëvizjen Vetëvendosje! , shkruan pavarura MekuliPress.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.