Besnik Kryeziu, veprimtar e publicist nga Gjermania, përmes një videothirje publike ndër tjerash thekson se “6 tetori është mundësi për ta ndryshuar fatin tonë individual e kolektiv…”, shkruan MekuliPress

Videothirrja e intelektualit Besnik Kryeziu:

Lexo po ashtu:  Avokati Ngjela-Ramës: Pse s’u karantinuan shqiptarët e ardhur nga Italia, që sollën virusin në familjet e tyre?!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!