Rrugët e Thiago Silvas dhe PSG mund të ndahen këtë verë, pasi sipas asaj që shkruan e përditshmja “AS”, braziliani ka vendosur të mos rinovojë kontratën që i skadon me klubin francez.

Lajme të mira për Milanin, me ish-liderin kuqezi që e ka shprehur disa herë dëshirën që të kthehej të luajë me “Djallin”, ku ka kaluar vite të paharrueshme. Thiago Silva mund të firmosë me parametra zero, edhe pse tashmë është në moshën 35 vjeç.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!