Nëse akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen, lexoni më poshtë për përgjigjen:

1/2 arrës së kokosit + 1 mollë + 3 banane = 1 + 10 + 3 = 14.

Ju pëlqen!

 

Lexo po ashtu:  "Fshesa" e Qeverisë Kurti duket edhe në Telekomin/ Bordi i Telekomit është mbledhur, priten shkarkime të të korruptuarve dhe të nepotizmit
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!