Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka publikuar moton e gjeneratës 2025 të FSK-së, përcjell MekuliPress.com

Ministr Mehaj përmes një postimi në Facebook njofton se motoja e kësaj gjenerate do të jetë ‘Të paepur, të pafrikë’.

“”Të paepur, të pafrikë”
Kjo është motoja që tani e tutje do të jehojë në emër të Gjeneratës 2025.
Kadetë të Gjeneratës 2025,
Ju me të vërtetë jeni të denjë për t’u thirrur në emër të motos që keni përzgjedhur.
Suksese në rrugëtimin tuaj të lavdishëm!.” – ka shkruar Mehaj.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!