Kosova

Kemi nevojë për shpërndarje ta sheh e gjithë bota se çfarë ka bërë serbia në Kosovë.Kështu që sa të mundeni shpërndajeni.

Slået op af Shqipëri O Nënë i Søndag den 13. januar 2019
Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...