Dwayne The Rock Johnson po bën përpjekje të jashtëzakonshme për të luajtur superheroin në “Black Adam” sa më mirë që të mundet.

Ai postoi rezultate mbresëlënëse në Instagram.

Aktori 48-vjeçar pozoi nga pas në palestrën e tij dhe tregoi shpinën e tij të mahnitshme dhe krahët e fortë.

Ju pëlqen!

“Trajnim i shkëlqyeshëm i përfunduar para lindjes së diellit, para se të filmoni ‘Black Adam’,” shkroi ai në Instagram, poshtë fotos.

Një numër i madh i fansave të tij kanë komentuar më poshtë se si aktori i famshëm duket mahnitës.

The Rock fitoi më shumë se 2.7 milion pëlqime me këtë foto.

Shikoni gjithashtu trailerin për filmin “Adam i Zi”.

x

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.