Dwayne The Rock Johnson po bën përpjekje të jashtëzakonshme për të luajtur superheroin në “Black Adam” sa më mirë që të mundet.

Ai postoi rezultate mbresëlënëse në Instagram.

Aktori 48-vjeçar pozoi nga pas në palestrën e tij dhe tregoi shpinën e tij të mahnitshme dhe krahët e fortë.

Ju pëlqen!

“Trajnim i shkëlqyeshëm i përfunduar para lindjes së diellit, para se të filmoni ‘Black Adam’,” shkroi ai në Instagram, poshtë fotos.

Një numër i madh i fansave të tij kanë komentuar më poshtë se si aktori i famshëm duket mahnitës.

The Rock fitoi më shumë se 2.7 milion pëlqime me këtë foto.

Shikoni gjithashtu trailerin për filmin “Adam i Zi”.

x

Lexo po ashtu:  Televizioni gjerman: A mund të mbahet në Shqipëri një qeveri e lidhur me krimin?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!