Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mbajë të hënën mbledhjen e saj të radhës me kryetarët e grupeve parlamentare.

Në këtë mbledhje ka dy pika të rendit të ditës të cilat renditen si vijon:

Propozimi për organizimin dhe funksionalizimin e komisioneve parlamentare.

Ju pëlqen!

Të ndryshme.

Këtë e kanë bërë të ditur zyra për media dhe marrëdhënie me publikun, e Kuvendit të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Mbledhja është paraparë të mbahet në ora 11:00.

Lexo po ashtu:  Takimet e grave të Serbisë dhe shqiptareve të Kosovës janë të hershme, të dëmshme dhe të pamenduara mirë...
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!