Një nga orët e zotëruara nga ish Muamar Gadafi u shit në ankand për mbi 170 mijë euro, 7 herë më shumë se vlera e vërtetë e orës.
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Vlera origjinale e orës me ari të bardhë 18 karat, është në fakt 20 mijë euro.

Në shiritin “Blue Tiffany”, ora ka një mbishkrim në arabisht: “Vetëm në kohë nevoje, do të gjeni lirinë”, të shoqëruar me firmën e Gaddafit.

Ju pëlqen!

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Media ruse në alarm: Tirana vendos tentakulat në Serbinë e Jugut
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!