Duke qenë një prej yjeve më të kërkuara të momentit, Tayna e ka luksin që t’i bëjë vetes dhurata të shtrenjta.

Dhe një të tillë, reperja sapo e ia ka bërë vetes, ndërsa lajmin e ka shpërndarë për fansat e saj në Instagram, ku numëron mbi 1.1 milion ndjekës.

Është fjala për modelin e ri të BMW X6, të cilin e ka prezantuar përmes një fotografie të publikuar në rrjetet sociale.

Ju pëlqen!

“Edhe një dhuratë vetes”, ka shkruar Doruntina Shala (emri i vërtetë i reperes) në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Edhe njo?? #gifttomyself Ahead of time 2020??

A post shared by Tayna (@tayna) on

Në ndërkohë, Tayna vazhdon të sjellë projekte të pëlqyeshme muzikore. Të premten, ajo e publikoi këngën “Sorry”, të cilën e solli vetëm në versionin audio.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!