Tatuazhet e dedikuara janë përjetime personale – që do të thotë se janë të ndryshëm në njerëz të ndryshëm – megjithatë kjo nuk do të thotë që të mos frymëzoheni nga një model i caktuar. Nëse jeni prindër dhe dëshironi t’u dedikoni diçka fëmijëve, disa ide:

Loredana shkroi emrin e të bijës, Hana, në pjesën e prapme të parakrahut.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëve

Ju pëlqen!

Mozzik ka portretin e Hanës në pjesën e brendshme të parakrahut.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëve

 Alfio ka një balonë ku shkruhet “Dad” (baba), dedikuar ardhjes në jetë të djalit të tij, Noah.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëveFatma bëri tatuazh shputat e vockla të Noahs në pjesën e prapme të kyçit të këmbës.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëveBora Zemani ka dy kristale bore te kyçi, që simbolizojnë emrin e saj dhe të të birit, Arborit.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëveVisjan Ukcenaj shkruan në krahë “I kërkova Zotit një mrekulli, Ai më dha djalin”.

Tatuazhet që VIP-at shqiptarë u dedikuan fëmijëveSiç e thamë më sipër, tatuazhet janë përjetime personale, ndaj bëni çfarë ju pëlqen dhe ju përfaqëson.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!