Ylli i Kosovës, Xherdan Shaqiri, futet në lojë në minutën e 61-të dhe i mjaftuan 4 minuta që dy herë të asiston.

Shaqiri asiston në minutën e 63-të kur shënon Mane dhe në atë të 65-tën realizon Salah.

Liverpool po avancon me 1:4 ndaj Aston Villës.

Ju pëlqen!

Shaqiri në formë, Liverpooli po e shkel skuadrën vendase që po luan me lojtar të rinj.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.