Bayern Munich ka realizuar golin e tretë kundër Leverkusen në minutën e 69-të me Lewandowski-n.

Polaku ka shënuar me një goditje nga distanca, i ndihmuar nga një super asist i Neuer dhe një super gafë e portierit kundërshtar.Leverkusen ka reaguar pesë minuta më mbrapa duke ngushtuar diferencat me Bender.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!