Strakosha do të ishte i lumtur nëse me të në Lazio përfundon Rashica. Milot Rashica mund të jetë duke e luajtur sezonin e fundit te Ëerder Bremen. Sul muesi i Kombëtares së Kosovës është duke u kërkuar nga disa klube në Angli, por edhe në Serie A.

Lazio e Thomas Strakohësh flitet se e do Rashicën dhe tani ka folur edhe portieri i Kombëtares shqiptare. ‘Sa mundësi ka që Rashica të transferohet te Lazio? Miloti është shumë lojtarë i mirë dhe njeri i mirë, po të vinte te ne, do të ishte një plus i madh”, tha ai për Super Sport. “Si karakter është shumë i mirë, ndërsa në fushë të gjithnjë e dinë çfarë mund të bëjë”.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!