Stojance Angelov po mbron Dua Lipën, shkruan mediumi serb Alo.rs.

Në artikull shkruhet se një person që luftoi në konfliktin ndër-etnik në vitin 2001 në Maqedoninë Veriore po mbron Dua Lipën rreth postimit për Shqipërinë Etnike.

Ai theksoi se Lipa është një nga këngëtaret më të mira në botë.

Ju pëlqen!

“Fakti që këngëtarja angleze Dua Lipa publikoi hartën e Shqipërisë së Madhe nuk e ndryshon faktin që ajo aktualisht është një nga këngëtaret më të mira në botë”, tha ai.

Lexo po ashtu:  FOTO/ Modeli elektoral "me ne fitojnë të gjithë"
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!