“Spektakli e ka mundur realitetin, madje e ka fshehur atë”

Guy Debord

Lexo po ashtu:  Mallkon i zhgënjyer luftëtari i UÇK-së, Oseku: "Nuk kam besu kurrë që ish-UÇK bëhen me filiale të Beogradit"
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!