Kandidati për Kryeministër i Kosovës, Albin Kurti do të zhvillojë sot një takim me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në Tiranë.

Ky takim u paralajmëruar pak ditë më parë nga vetë Albin Kurti.

Lexo po ashtu:  Të mirë-informuar, por të çorientuar: Kriza e së vërtetës, është gjithmonë një krizë e shoqërisë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!