Solidarizohuni me vëllezërit dhe motrat tona të prekura nga termeti. Shpërndaje si shenjë mbështetjeje ! /MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj!
#MetyShqipëri

Lexo po ashtu:  Osmani: Serbia ka bllokuar progresin në dialog dhe marrëveshjen për targat
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!