Solidarizohuni me vëllezërit dhe motrat tona të prekura nga termeti. Shpërndaje si shenjë mbështetjeje ! /MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj!
#MetyShqipëri

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.