I njëjti Zlatan Ibrahimovic, arrogant, mendjemadh, e shumë ironik. Por në fund të fundit është Ibra dhe askush nuk ofendohet, përvec faktit që buzëqesh me mënyrën si funksionon shtatlarti. Sulmuesi suedez ka publikuar në profilet e tij të rrjeteve sociale atë që të është formacioni ideal: 11 fytyra të Zlatan, me fanella të ndryshme, nga porta deri në sulm. “Më mungon vetëm trajneri. Ndoshta mund të jetë Zlatan” ka shkruar sulmuesi i LA Galaxy, që do gjithnjë si të tërheqë vëmendjen.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]