I njëjti Zlatan Ibrahimovic, arrogant, mendjemadh, e shumë ironik. Por në fund të fundit është Ibra dhe askush nuk ofendohet, përvec faktit që buzëqesh me mënyrën si funksionon shtatlarti. Sulmuesi suedez ka publikuar në profilet e tij të rrjeteve sociale atë që të është formacioni ideal: 11 fytyra të Zlatan, me fanella të ndryshme, nga porta deri në sulm. “Më mungon vetëm trajneri. Ndoshta mund të jetë Zlatan” ka shkruar sulmuesi i LA Galaxy, që do gjithnjë si të tërheqë vëmendjen.

Lexo po ashtu:  Ceferin: I duam tifozët në stadium, por s’mund të rrezikojmë sigurinë e tyre
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!