Skena rrënqethëse vijnë nga MLB Amerikane (liga e bejsbollit), ku lojtari i New York Mets, Kevin Pillar u “vra”.

Skuadra e tij luajti kundër Atlanta Braves, dhe gjatë një hedhje të topit nga Jacob Webb, ai u godit nga një shpejtësi prej 151 km / h.

Mjekët shpejt vrapuan në fushë, duke u përpjekur të ndalonin gjakderdhjen. Webb, i cili gjuajti predhën, mbajti kokën me për atë që kishte bërë.

Ju pëlqen!

Pilar bëri skanimin e kokës në spital, por ende nuk ka informacion mbi ashpërsinë e lëndimit.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.