Skena rrënqethëse vijnë nga MLB Amerikane (liga e bejsbollit), ku lojtari i New York Mets, Kevin Pillar u “vra”.

Skuadra e tij luajti kundër Atlanta Braves, dhe gjatë një hedhje të topit nga Jacob Webb, ai u godit nga një shpejtësi prej 151 km / h.

Mjekët shpejt vrapuan në fushë, duke u përpjekur të ndalonin gjakderdhjen. Webb, i cili gjuajti predhën, mbajti kokën me për atë që kishte bërë.

Ju pëlqen!

Pilar bëri skanimin e kokës në spital, por ende nuk ka informacion mbi ashpërsinë e lëndimit.

Lexo po ashtu:  Shqiptaret tona s’po ndalen, Loriana Kuka mposhtë rusen Antonina Shmeleva
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!