Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, është zbuluar në sfond duke konsumuar duhan, vepër kjo, që sanksionohet me ligj.

Përderisa qeveria ka dhënë ultimatum që të mos pihet cigarja në ambiente të mbyllura, deputeti i Kuvendit të Kosovës, respektivisht Daut Haradinaj, nuk pyet për ligj e për asgjë, e ndezë cigaren pa pikë problemi.

E turpshme…

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!