Një skandal është bërë nga shtëpia e futbollit UEFA, drejtuar shtetit tonë.
Kur u publikua video e logos për Kampionatin Evropian “Germany 2024”, UEFA ka bërë një skandal të madh.

Në fillimin e videos, UEFA e ka paraqitur Kosovën si pjesë të Serbisë. Turp dhe e papranueshme.

 

Ju pëlqen!

 

 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.