Bebe Rexha mund të mos ketë marrë çmime Grammy, por ajo nuk ka nevojë për asnjë trofe për të konfirmuar gjënë më të rëndësishme, që njerëzit e duan muzikën e saj.

Këngëtarja ka tre këngë me mbi 1 miliardë klikime secila, përfshirë hitin me G-Eazy, “Me, Myself & I”.

Por në një intervistë për TMZ, ajo ka vënë në dukje se nuk i duhet një çmim kur njerëzit dëgjojnë muzikën e saj.

Ju pëlqen!

Teksa u pyet se përse mendonte që klikimet tek këngët e saj nuk përkthehen në çmime, këngëtarja u shpreh se “ka shumë lojë në prapaskenë kur bëhet fjalë për vlerësime, përfshirë politikën dhe paratë.”

Megjithatë kjo s’ka rëndësi për të, pasi Bebe Rexha “ka gjithçka që i nevojitet për të qenë e lumtur, përfshirë edhe paratë për t’u kujdesur për familjen e saj, të dashurin dhe për të mbështetur ekipin e saj, për të mos përmendur fansat që e adhurojnë dhe kjo është e rëndësishme për të”.

Lexo po ashtu:  Rita Ora flet për vendlindjen e saj në revistën e njohur
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!