Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa para takimit me liderin e VV-së, Albin Kurti ka deklaruar se mbeten pranë qëndrimit të tyre për balancim të ndarjes së pushtetit.

Ai këto komente i bëri para takimit me Lëvizjen Vetëvendosje, në përpjekjen e radhës për arritjen e një marrëveshje që do çojë në formimin e qeverisë së dalë nga zgjedhjet e 6 tetorit.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!