Është shumë e rëndësishme të dimë si të vendosim, përdorim, heqim maskën 😷 dhe ku duhet ta hedhim 🗑 atë pas përdorimit

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!