At Zef Pëllumbi për klasën politike shqiptare, dhe jo vetëm, thoshte i zhgënjyer: “Si një popull i vogël si shqiptarët ka mujt me nxjerr kaq shumë rrugaça”, shkruan MekuliPress.

Pyesim, a ka aktualitet kjo thënie e tij edhe sot?

Lexo po ashtu:  “Nuk e di cila është marrëveshja. Ajo çka argumentoj në lidhje me Kosovën dhe Serbinë është se: Kosova duhet të jetë shtet i pavarur, jo pjesë e Serbisë”, katër deklaratat e fuqishme të Biden për Kosovën
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!