“Si është e mundur që të kemi kaq shumë informacione dhe të dijm kaq pak?”

Noam Chomsky

Lexo po ashtu:  LVV paska arritur të ndikoj profesorët dhe analistët më të njohur në Evropë për çështjet e Ballkanit...si dhe sipas pronarëve të mediave të përmendura në raport këta profesorë dhe analistë nuk paskan fare integritet akademik dhe profesional.
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!