Veprimtarë nga SHBA me prejardhje nga Nokshiqi, janë angazhuar këto ditë në mbrojtjen e varrezave të të parëve duke pastruar e mirëmbajtur gurët e tyre. /Zëriamerikës/MekuliPress/

Veprimtarë nga SHBA me prejardhje nga Nokshiqi, janë angazhuar këto ditë në mbrojtjen e varrezave të të parëve duke…

Slået op af VOA – Zëri i AmerikësLørdag den 10. august 2019
*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]