Super ylli botëror, shqiptarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, mbrëmë ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me ç’rast pjesë e fotos është edhe flamuri ynë kombëtar.

Nuk është hera e parë që ylli muzikor me banim në Londër poston ftotografi me flamurin tonë kuq e zi apo me simbolet tjera shtetërore dhe kombëtare.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!