Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa njihet për këngët e bukura që vazhdimisht sjellë për publikun.

Hitet e shumta që ajo sjellë kanë bërë për vete miliona fansa gjithandej nëpër botë.

Ajo shumë herë ka zënë vend nëpër top listat më të rëndësishme botërore me këngët e saj.

Ju pëlqen!

Së fundmi ka bërë të ditur babai i këngëtares se Dua ka zënë vendin e parë në top listën “US Pop Charts”, me hitin e saj “Don’t Start Now”.

Lexo po ashtu:  Dua Lipa sjell klipin e versionit ‘live’ të këngës ‘Don’t Start Now’ (VIDEO)
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!